Rozmowa prawnicza przy stole

Z dniem 24 lutego 2020 roku postanowienie o zatwierdzeniu układu GetBack S.A. z wierzycielami stało się prawomocne. W związku z powyższym doszło do umorzenia 75% wartości niezabezpieczonych obligacji nabytych przez każdego obligatariusza w ofercie prywatnej.

Obecnie jedyną szansą na odzyskanie owych 75% wartości nabytych obligacji GetBack S.A. jest skierowanie pozwu do sądu przeciwko podmiotowi rynku finansowego, który naruszał przepisy prawa oferując obligacje konsumentom.
 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 
Wsparciem dla konsumentów pozostających w sporze z Idea Bank S.A. w związku z nabyciem obligacji GetBack S.A. jest z pewnością decyzja Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nr RBG –1/2020 z 3 lutego 2020 roku (nieprawomocna), w której stwierdzono, że określone aktywności Idea Bank S.A. podejmowane w ramach oferowania obligacji GetBack S.A. stanowiły praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów, w związku z czym bank winien wypłacić obligatariuszom określone rekompensaty finansowe.

Obecnie prawnicy naszej kancelarii reprezentują ponad 40 obligatariuszy w sporach z Idea Bank S.A. Pierwsze wyroki w prowadzonych przez nas sprawach spodziewane są w kwietniu 2020 roku.

Zobacz także:

Obligacje GetBack S.A. – wygrywamy z Alior Bank S.A. zwrot pieniędzy!

 

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

CategorySprawy GetBack

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer