Uścisk dłoni z prawnikiem

W związku z mnogością prowadzonych przez naszą kancelarię spraw przeciwko podmiotom rynku finansowego, w ostatnim czasie odnotowaliśmy zwiększone zainteresowanie Klientów możliwością wystąpienia na drogę sądową przeciwko spółce GETBACK S.A. Powyższe wynika oczywiście z sytuacji, w jakiej znalazła się wskazana spółka. GETBACK S.A. utraciła płynność finansową, w wyniku czego osoby, które dokonały zakupu wyemitowanych obligacji spółki, obecnie pozbawione zostały możliwości odzyskania zainwestowanych funduszy.

Możliwość dochodzenia roszczeń od spółki GETBACK S.A. nie budzi żadnych wątpliwości. Tym niemniej wysoce wątpliwe jest, by majątek spółki pozwolił na zaspokojenie roszczeń poszkodowanych inwestorów, choćby w części.
 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 
Przeprowadzona przez prawników naszej kancelarii analiza prawna sytuacji inwestorów wskazuje jednak, że istnieją podstawy prawne do dochodzenia roszczeń z tytułu utraconych środków finansowych nie tylko od spółki GET BACK S.A.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem pomocy prawnej w tej skomplikowanej sytuacji zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Zobacz także:

Obligacje GetBack S.A. – kolejna wygrana przeciwko Alior Bank S.A.

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

CategorySprawy GetBack
Dodaj komentarz:

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany na stronie.

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer