Młotek sędziowski na książce

Prawie 1 MILION złotych WIĘCEJ – dzięki naszemu zaangażowaniu w sprawę – otrzymał nasz Klient tytułem odszkodowania za przejęcie przez Skarb Państwa prawa własności nieruchomości położonej w rejonie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach!

To ogromny sukces naszej kancelarii na polu spraw dotyczących odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości.
 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 
Na mocy decyzji Wojewody Śląskiego o zezwoleniu na realizację inwestycji w zakresie lotniska użytku publicznego nieruchomość naszego Klienta z mocy prawa stała się własnością Skarbu Państwa. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 12 lutego 2009 roku o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie lotnisk użytku publicznego (tzw. specustawa lotniskowa), Wojewoda Śląski zobowiązany był do przeprowadzenia postępowania dotyczącego ustalenia odszkodowania za przejętą nieruchomość.

Prawnicy naszej kancelarii skutecznie zakwestionowali początkową wycenę nieruchomości na kwotę 960.403,00 zł. W efekcie złożonego przez nas odwołania do Ministra Infrastruktury i Budownictwa doszło do ostatecznego ustalenia wartości działki na kwotę 1.887.125,00 zł!

Dzięki naszej pracy Klient zyskał 926.722,00 zł!

Zobacz także:

Roszczenia Gminy Miejskiej Kraków oddalone!

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

Dodaj komentarz:

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany na stronie.

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer