Figura na biurku

Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie stycznia 2022 w postaci statystyk wyroków uzyskanych przez Kaczmarski Żurowski Adwokaci Kraków w sprawach kredytów powiązanych z walutą CHF.

W styczniu uzyskaliśmy łącznie 22 wyroki w tzw. sprawach kredytów we frankach. Każdy z wyroków potwierdzał nieważność umowy kredytowej.
 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 
6 wyroków jest prawomocnych – 5 wyroków wydały sądy II instancji, kończąc tym samym bieg spraw przed sądami powszechnymi.
Prawomocnie wygraliśmy z Raiffeisen Bank Polska (3 wyroki), z Getin Bank (1 wyrok) oraz z PKO BP (1 wyrok). Dodatkowo 1 wyrok dotyczący BOŚ Bank uprawomocnił się na skutek błędu formalnego popełnionego przez bank.

Adwokaci kancelarii Kaczmarski Żurowski adwokaci w Katowicach uzyskali w styczniu 2 wyroki, w Warszawie 9 wyroków, w Krakowie z kolei – 11 wyroków.

Najczęściej wygrywaliśmy w ubiegłym miesiącu z PKO BP (8 wyroków), Raiffeisen Bank Polska (4 wyroki) oraz Bank Millenium (również 4 wyroki). W sporach z Getin Bank uzyskaliśmy 2 wyroki, a po 1 wyroku – w sprawach Santander Bank Polska, Santander Consumer Bank, BOŚ Bank i mBank.

PKO BP przegrywało z nami najczęściej w Krakowie (5 wyroków), a Raiffeisen Bank Polska – w Warszawie (4 wyroki).

Liczymy, że luty 2022 – choć jest najkrótszym miesiącem w roku – będzie co najmniej równie owocny! Trzymajcie za nas kciuki!

Zobacz także:

Kolejne wyroki i niechlubny rekord czasu rozpoznania sprawy w I Instancji

 

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

 
 

Referencje kancelarii Kaczmarski Żurowski potwierdzają

CategorySprawy frankowe

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer