W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zgłosić się do Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” – i jak się okazuje… było warto!

Zestawienie „Rzeczpospolitej” tworzone było już po raz 22. Nasze zgłoszenie skierowaliśmy do rankingu „Nowe Prawo”, a w jego ramach -i tu zaskoczenia z pewnością nie będzie – do kategorii „obsługa roszczeń frankowiczów”.

Dziś, w dniu publikacji rankingu w papierowym wydaniu „Rzeczpospolitej”, oficjalnie i z dumą możemy pochwalić się zajęciem 6. miejsca wśród kancelarii frankowych z największą ogólną liczbą prowadzonych postępowań! Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę liczbę spraw zakończonych prawomocnym wyrokiem lub ugodą – zajmujemy już 4. miejsce w Polsce!

Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że nie spodziewaliśmy się tak wysokiej lokaty! I nie dlatego, że nie wierzymy w nasze możliwości, ale dlatego, że w czasie 10 lat wytężonej pracy na Państwa rzecz umknął nam moment, w którym staliśmy się tak dużą kancelarią!

Wysoką lokatę w rankingu traktujemy nie tylko jako sukces całego Zespołu Kancelarii, ale również jako zobowiązanie wobec Państwa. Nie zamierzamy zwalniać tempa w walce o prawa konsumentów, a za rok… postaramy się być na podium!

Podsumowanie rankingu dostępne jest na stronie internetowej „Rzeczpospolitej”.
Pełny ranking w wersji papierowej dostępny jest w prenumeracie „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także:

Wyrok I Instancji w 1,5 miesiąca? To możliwe! Bilans kwietnia

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

 

Referencje kancelarii Kaczmarski Żurowski potwierdzają

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer