Prawnik figurka i laptop
Po siedmiu latach działalności w sprawach tzw. kredytów frankowych świętujemy uzyskanie stu korzystnych wyroków przeciwko bankom!
Cieszy, że setny, pomyślny dla naszych Klientów proces zakończył się właśnie w Krakowie, czyli mieście siedziby kancelarii Kaczmarski Żurowski Adwokaci. Zauważamy też, że krakowskie Sądy wydają coraz więcej wyroków w tzw. sprawach frankowych, co z oczywistych względów jest jednoznacznie pozytywnym zjawiskiem. Jeżeli tempo wyrokowania z ostatnich tygodni zostanie utrzymanie, to wysoce prawdopodobne jest, że barierę dwustu wyroków uda nam się przekroczyć już w nadchodzącym roku!
 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 
Setny, korzystny dla reprezentowanych przez nas kredytobiorców wyrok zapadł w dniu 15.11.2021 r. Sąd Okręgowy w Krakowie (SSO Ewa Ługowska, I C 110/21) uwzględnił w całości nasze powództwo i zasądził od mBank S.A. kwotę ponad 122 tys. zł wraz z odsetkami, a także obciążył bank w całości kosztami procesu. Sąd wydał przedmiotowe orzeczenie powołując się na nieważność umowy kredytu z mBank S.A.

Wyrok jest nieprawomocny.

Zobacz także:

271 KORZYSTNYCH wyroków w 2022 roku!

 

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

 
 

Referencje kancelarii Kaczmarski Żurowski potwierdzają

KONTAKT

SIEDZIBA W KRAKOWIE


ul. św. Wawrzyńca 39/2
31-052 Kraków

GODZINY OTWARCIA


Pn-Pt 09:00 – 17:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


© 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
Regulamin Informacja RODO

logo-footer