Kancelaria - artykuł adwokaci Kraków
Po siedmiu latach działalności w sprawach tzw. kredytów frankowych świętujemy uzyskanie stu korzystnych wyroków przeciwko bankom!
Cieszy, że setny, pomyślny dla naszych Klientów proces zakończył się właśnie w Krakowie, czyli mieście siedziby kancelarii Kaczmarski Żurowski Adwokaci. Zauważamy też, że krakowskie Sądy wydają coraz więcej wyroków w tzw. sprawach frankowych, co z oczywistych względów jest jednoznacznie pozytywnym zjawiskiem. Jeżeli tempo wyrokowania z ostatnich tygodni zostanie utrzymanie, to wysoce prawdopodobne jest, że barierę dwustu wyroków uda nam się przekroczyć już w nadchodzącym roku!

Setny, korzystny dla reprezentowanych przez nas kredytobiorców wyrok zapadł w dniu 15.11.2021 r. Sąd Okręgowy w Krakowie (SSO Ewa Ługowska, I C 110/21) uwzględnił w całości nasze powództwo i zasądził od mBank S.A. kwotę ponad 122 tys. zł wraz z odsetkami, a także obciążył bank w całości kosztami procesu. Sąd wydał przedmiotowe orzeczenie powołując się na nieważność umowy kredytu z mBank S.A.

Wyrok jest nieprawomocny.

KONTAKT

  SIEDZIBA W KRAKOWIE


  ul. św. Wawrzyńca 39/2
  31-052 Kraków

  GODZINY OTWARCIA


  Pn-Pt 09:00 – 17:00

  Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.


  © 2019 Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
  Regulamin Informacja RODO

  logo-footer