Jako adwokaci świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

W naszej pracy za cel stawiamy sobie ochronę interesu naszych Klientów. Dążymy do jego realizacji opierając się na zdobytych dotychczas wiedzy i doświadczeniu. Dbamy aby nasze zaangażowanie i jakość wykonywanej przez nas pracy były wyznacznikiem Państwa zadowolenia.

Rozwiązujemy problemy prawne i zabezpieczamy przed ich powstaniem tak, aby nasi Klienci mogli w pełni skupić się na swoim życiu prywatnym i zawodowym.

O nas
zESPÓŁ
Michał Kaczmarski

Michał Kaczmarski

+48 609 463 366
wyślij e-mail

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2011 r. członek Izby Adwokackiej w Krakowie.

Specjalista z zakresu prawa cywilnego i prawa gospodarczego, w szczególności w zakresie prawa umów handlowych, prawa budowlanego i prawa transportowego.

Gdy nie pracuje nocami, spędza czas aktywnie sportowo, grając w koszykówkę i trenując boks. Jego zainteresowania to nowe technologie.

marcin zurowski

Marcin Żurowski

+48 605 698 836
wyślij e-mail

Adwokat, od 2011 r. członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zainteresowany zarówno prawem karnym, cywilnym jak i administracyjnym. Szczególnie dużo uwagi w swojej praktyce zawodowej poświęca problemom prawnym związanym z tematyką motoryzacyjną (wypadki komunikacyjne, odszkodowania ubezpieczeniowe, roszczenia wynikające z rękojmi za wady, roszczenia z umów gwarancyjnych).

W czasie wolnym oddaje się pasji poznawania Dolnego Śląska. Uwielbia samochody, narciarstwo i grę w squasha.

Joanna Pieczka

Joanna Pieczka

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Od 2012r. członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Od 2014r. współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu prowadząc wykłady z przedmiotu "Podstawy prawa cywilnego".

Specjalista z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym problematyki prawa nieruchomości, prawa spadkowego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego, obejmującego sprawy rozwodowe i alimentacyjne.

Prywatnie wielbicielka dalekich podróży, muzyki Edyty Geppert, jak i malarstwa w nurcie impresjonizmu.

adwokat mateusz pieczka kancelaria adwokacka adwokat mateusz pieczka

Mateusz Pieczka

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2007r. członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Od 2014r. współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu prowadząc wykłady z przedmiotu "Prawo gospodarcze".

Specjalista z zakresu prawa karnego, gospodarczego i prawa pracy.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie, stale współpracujemy z innymi adwokatami, radcami prawnymi, doradcami podatkowymi i notariuszami.